Kliknij aby zobaczyć historię obrazu Jezusa miłosiernego.

Odsłon:1443

Uroczystość Jezusa Chrystusa
Króla Wszechświata - 23.11.2014r.

1. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na jednodniową, autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w piątek 28 listopada o godz. 22.30. Powrót w sobotę późnym wieczorem. Koszt przejazdu 65zł. Zapisy w zakrystii.
2. Próba scholii we wtorek o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.30.
3. W czwartek 27 listopada, będziemy obchodzić rocznicę podarowania przez Niebo Cudownego Medalika. Matka Boża objawiając się św. Katarzynie Laboure 1830 roku, powiedziała: "Każ wybić ten medalik. Ci, którzy będą go nosić, otrzymają wielkie łaski". "Nasz Dziennik" przygotował na tę okazję Cudowne Medaliki, poświęcone w Niepokalanowie. Będą one umieszczone w numerze czwartkowym.
4. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy do powrotu tych, którzy od jakiegoś czasu zaniedbali swoją posługę.
5. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się w całym Kościele czas Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
6. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny. Ze względu na to, że pani Organistka jest w stanie błogosławionym prosimy, aby zgłaszać się po opłatki do zakrystii po każdej Mszy św. niedzielnej lub codziennie po wieczornej Eucharystii, możemy w ten sposób oszczędzić panią Katarzynę. W tym tygodniu opłatki będą roznoszone od godziny 9.00 według następującego porządku: Poniedziałek - Bolesty; Wtorek - Pietrzykowo Gołąbki i Pietrzykowo Wyszki; Środa - Zawady; Czwartek - Skrzypki Duże; Piątek - Dobromil, Dubiażyn i Lewki; Sobota - Piliki.
7. Od 30 listopada po Mszy św. o godz. 16.00 zaczyna się kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej z Góry Karmel.