Kliknij aby zobaczyć historię obrazu Jezusa miłosiernego.

Odsłon:9487

XXI Niedziela zwykła - 24.08.2014r.

1. W odpowiedzi na apel Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, Ks. Biskup Tadeusz Pikus zachęca, aby dzisiaj przeprowadzić zbiórkę do puszek dla chrześcijan prześladowanych w Iraku.
2. W każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej próba Chóru. Mile widziane także zupełnie nowe osoby, zwłaszcza, że przygotowujemy się do jubileuszu naszej parafii, który będzie poprzedzony misjami.
3. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święto o godz. 8.30 i 17.00.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w związku z 34 rocznicą porozumień sierpniowych i 9 rocznicą uchwalenia przez Sejm RP święta państwowego "Solidarności i Wolności" z inicjatywy naszej bielskiej Solidarności zostanie odprawiona Msza św. a po niej złożone kwiaty przy pomniku Katyńsko-Smoleńskim.
5. Wdzięczni Panu Bogu za tegoroczne plony, zarówno mieszkańcy wsi jak i miast, zgromadzimy się 6 września z Pasterzem naszej diecezji w Miedznie, by wspólnie wyśpiewać Stwórcy hymn wdzięczności. Wdzięczność będziemy wyrażać przez wieniec dożynkowy. W tym roku będzie naszą parafię reprezentować z wieńcem miejscowość Pietrzykowo Gołąbki i Pietrzykowo Wyszki. Proszę osoby z tej miejscowości o zgłoszenie się do mnie celem omówienia szczegółów.
6. W dniu 7 września organizujemy Rajd Rowerowy do Bolest. W programie gry, zabawy, konkursy, ognisko, dyskoteka. Wyjazd o godzinie 14.00. Gromadzimy się przy pomniku Katyńsko-Smoleńskim. W zakrystii przyjmujemy zapisy uczestników Rajdu.
7. Dziękujemy za ofiary, które wpływają na remont kościoła.