Kliknij aby zobaczyć historię obrazu Jezusa miłosiernego.

Odsłon:8470

28 Niedziela zwykła - 11.10.2015r.
1. Przeżywamy miesiąc różańcowy. Codziennie modlitwa różańcowa o godz. 17.00, a po niej Msza św. wieczorna. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci pierwszokomunijne i kandydatów do bierzmowania.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Jak co roku, w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia, będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży.
3. W ramach obchodów Dnia Papieskiego w Bielsku, dziś o godz. 18.30 odbędzie się procesja z Relikwiami św. Jana Pawła II z kościoła Matki Bożej z Góry Karmel – ulicami miasta - pod pomnik papieski przy bazylice. Tam około 18.45 czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.
4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. i ostatnia procesja fatimska w parafii Matki Bożej z Góry Karmel.
5. W środę Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców.
6. W niedzielę 18 października święto patronalne służby zdrowia. Bożemu miłosierdziu zawierzamy wszystkich pracowników służby zdrowia.
7. Tydzień Misyjny będzie trwał 18-25 października. Ogarniamy modlitwą misjonarzy i w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę na ten cel.
8. W przyszłą niedzielę, w przeddzień męczeńskiej śmierci będzie można nabyć książkę autorstwa Anny Mularskiej pt. "Święty wśród nas. Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko".
9. Dziękujemy za ofiary, które wpływają na potrzeby kościoła.