Kliknij aby zobaczyć historię obrazu Jezusa miłosiernego.

Odsłon:472

II Niedziela Wielkiego Postu - 1 marzec 2015r.
1. Dziś będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom.
2. Jutro w godzinach 11-13 przy ul. Kościelnej 4 dyżur poselski pełni poseł Dariusz Piontkowski i udziela bezpłatnych porad prawnych.
3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy Św. o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
4. Odpust zupełny można uzyskać za udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i rekolekcjach.
5. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek, sobota miesiąca. W pierwszą środę i sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od 15 do 21. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Pół godziny przed Mszą św. adoracja prowadzona przez młodzież. W pierwszy piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy własne i całego świata. Spowiedź od godziny 16.30. Codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną okazja do spowiedzi. W pierwszą sobotę wynagradzamy Maryi za zniewagi jakie ją spotykają. O godz. 16.45 piętnastominutowa medytacja, o godz. 17.00 różaniec poprowadzą Koła Różańca Rodziców za dzieci. Po różańcu Msza Święta i możliwość przyjęcia Komunii św. wynagradzającej.
6. W dniach 20-21 marca Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje Pielgrzymkę do Torunia. Wyjazd o 5.30. Głównym punktem programu jest wizyta w Radiu Maryja, Telewizji Trwam i Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Koszt 130 zł. Zapisy u pani katechetki Grażyny, u pani Renaty Wojciechowskiej (504-601-622). Przy zapisie podajemy pesel i dokonujemy wpłaty.
7. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. Wysockiego w Bielsku ogłasza zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych i do klas I.
8. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek dla ciężko chorego Maksymiliana Oleśkiewicza. Okazja do jałmużny.
9. Zmarła mama ks. prałata Zbigniewa Karolaka. Msza pogrzebowa w katedrze drohiczyńskiej w poniedziałek 2 marca o godzinie 11.00. Wieczny odpoczynek...