Kliknij aby zobaczyć historię obrazu Jezusa miłosiernego.

Odsłon:5400

4 Niedziela zwykła - 1 luty 2015r.

1. W ubiegłą niedzielę w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się choinka parafialna. Uczestniczyło 220 dzieci. Towarzyszyli im rodzice i dziadkowie. Dziękujemy rodzinom, które pomogły w organizacji: Dorocie i Waldemarowi Tymińskim, Teresie i Sebastianowi Ostaszewskim, uczniom Gimnazjum Niepodległości Polski pod przewodnictwem pani Ewy Łajkowskiej za spektakl teatralny, Krzysztofowi Tatarczukowi za prowadzenie zabawy z dziećmi. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, dzięki którym św. Mikołaj mógł sprawić radość dzieciom.
2. Dziś po Mszy Św. o godz. 17 odbędzie się koncert kolęd naszego Chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy.
3. W zakrystii można nabyć świece gromnice.
4. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte z błogosławieństwem świec: 8.30, 12.00 i 17.30. Po Mszy Św. wieczornej spektakl Edmunda Morrisa "Drewniana miska".
5. Jutro przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony kontempacyjne.
6. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszą środę i sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od 15 do 21 i modlitwa w intencji dobrodziejów naszej parafii. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy własne i całego świata. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Św.. W pierwszą sobotę o godz. 16.45 piętnastominutowa medytacja, o godz. 17.00 różaniec poprowadzą Koła Różańca Rodziców za dzieci. Po różańcu Msza Święta i możliwość przyjęcia Komunii św. wynagradzającej.
7. 8 lutego na godz. 15.00 mieszkańcy Bolest zapraszają nas do swojej odnowionej świetlicy na spotkanie integracyjne. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami i młodzież. Wyjazd spod kościoła o godzinie 14.45.
8. Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje zimowe rekolekcje w Siemiatyczach w domu rekolekcyjnym Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w dniach 13-15 lutego. Cena 120 złotych. Zapisy w zakrystii lub u animatorki diecezjalnej Uli Drewnowskiej.